Hakkımızda

Hakkımızda
TETİK Av&Balık Malzemeleri 2000 yılında Aytekin DİNÇ  tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren her yıl büyümeye ve ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ettik. Bu süreç içerisinde insanlar tarafından bilinen, tanınan ve tavsiye edilen bir firma haline geldik. Biliyoruz ki başarılı olmak kadar bunu kalıcı hale getirmek daha önemli, dolayısıyla müşterilerimizin takdiridir ki her zaman yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı amaçladık. Kuruluşumuzun temel taşlarından bir taneside, dünya standartlarındaki av malzemeleri ve ürünleri müşterilerimize sunmak ve piyasayı iyi analiz ederek oluşabilecek ürün taleplerine cevap verebilmektir. Genç ve dinamik kadromuzla en önemli önceliğimiz gereken ilgi ve alakayı bütün müşterilerimize eksiksiz sağlamaktır. Çünkü başarımızın gerçek sahibi müşterilerimizdir.
Tüm kargo firma aracılığı ile ülkemizin tüm illerine teslimat sağlamaktayız.Gün içinde verilen tüm siparişleri aynı gün içinde kargoya teslim etmeye dikkat ediyoruz, eğer depo aracılığıyla siparişe eklenecek bir ürün varsa ve dolayısıyla teslimatı geciktirecekse mutlaka müşterimize ulaşıp bilgilendiriyoruz.
Görüş, öneri ve şikayetleriniz için info@tetikavmalzemeleri.com e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için oldukça değerlidir, şayet herhangi bir durumdan dolayı bir şikayetiniz varsa gerekli ilgiyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi günler dileriz. Esen kalın…
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi ve Hafta sonu: 08:00 – 21:00
Mağaza Adresimiz: Orhantepe Mah. Cihan Sk. No:3/C Cevizli-Kartal / İSTANBUL